Keurslager Overloon opent deuren

Gepubliceerd op 8 april 2025 om 19:48

Overloon – Maak even een praatje met Raimon en Mieke Basten en je weet het meteen, een echt slagersechtpaar met passie voor lekker vlees en het ambacht. 

Op 1 april gingen de deuren van hun zaak open voor de buurt, bekenden en familie. Sinds 2 april kan ook de rest van Overloon en omgeving genieten van de kwaliteitsproducten uit hun slagerij. Raimon komt uit Ottersum en Mieke uit Helenaveen en ongeveer in het midden daarvan ligt Overloon. Het is dus geen toeval dat besloten werd om aan te kloppen bij het slagersechtpaar Centen met het aanbod om hun slagerij over te nemen. Na 33 jaar hadden zij er wel oren naar om de slagerij over te dragen aan een nieuwe generatie en zo werden Raimon en Mieke de eigenaren van Keurslagerij Overloon. 

Onderscheidende smaak en stevig vlees 

Raimon en Mieke gaan vol voor Heyde Hoeve Duroc varkensvlees. Het vlees wordt geleverd door grossier Hems uit Oss en daar zijn ze blij mee. Raimon leerde het vak onder anderen bij slagerij Yvo Mulder in Nijmegen en daar maakte hij kennis met vlees van Heyde Hoeve Duroc. Mieke is vooral gericht op de maaltijden en het werken in de winkel en Raimon is een echte vakslager en worstmaker: “We willen graag onderscheidende producten bieden aan onze klanten, het moet echt anders en beter zijn dan de supermarkt. Heyde Hoeve Duroc past daarom uitstekend in het assortiment: mooi smaakvol en stevig vlees.”

Bezoek Keurslagerij Overloon in het hart van het dorp of volg hen online voor het laatste nieuws, acties en inspiratie:

📖 Lees het hele verhaal op bron: heydehoeve.nl/varkenspraat