
Onderweg op de A73 en de A77 worden toeristen nu nog begroet door Groeter, een metershoge dorpsgids van houten plaatmateriaal.
Door Frank Houtappels 04-03-25
Hij symboliseert dertig levende dorpsgidsen in het Land van Cuijk. Maar die groeters kunnen uitstekend zonder Groeter de groeter, blijkt nu hun zongebleekte mascotte verdwijnt.
Met z’n gezicht in de modder ligt ie er verslagen bij. Groeter was een vrolijke jongen van houten plaatmateriaal, mede mogelijk gemaakt door de gemeente Land van Cuijk. Jarenlang begroette hij automobilisten uit Nijmegen onderweg naar het zuiden, zo ongeveer ter hoogte van de McDonalds en hotel Van der Valk in Cuijk, als uithangbord voor toeristische ambities.Lees meer op bron:https://www.ed.nl/brabant/de-dorpsgids-van-overloon-kan-wel-zonder-mascotte-en-dus-is-het-tijd-voor-een-laatste-groet-aan-groeter-de-groeter~af129269/
Lees ook
Groeter de groeter zal niet terugkeren, Land van Cuijk kiest voor een nieuwe huisstijl zonder stripfiguur als mascotte. Niet aan de A73, niet aan de A77. Nog een maand ongeveer, dan is-ie verdwenen. Lees verder op https://www.gelderlander.nl/land-van-cuijk/groeter-verdwijnt-na-jarenlange-dienst-land-van-cuijk-krijgt-nieuwe-welkomstborden~a7371eb8/